Facebook
YouTub
Znajdź nas na youtube!

Grafik


Dodaj wydarzenia do mojego kalendarza

 

                               WITAMY W NOWYM SEZONIE 2018/19

 

 

         TURNIEJE:

 

23.03 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FORMACJI "KASZUBSKI STOLEM"- KARTUZY

HALA SPORTOWA UL.PIŁSUDSKIEGO 10 ( przed halą nie ma możliwości parkowania, proszę zapoznać się z topografią Kartuz i zlokalizowania dogodnych parkingów)

udział:  MINI,KIDS, SMILE, CHILDREN ( bez solo i duetów)

wpisowe -30zł

 Orientacyjny program / proszę o przybycie 45 min. przed planowanym startem!/ może sę zdarzyć ,że turniej ulegnie przyśpieszeniu i dzieci wystartują pół godziny przed planowanym startem/ organizatorzy wyczulają, że zespoły muszą być gotowe co najmnej pół godzny przed swoim planowanym startem!!!

9.30- SMILE, KIDS

9.45-MINI

11.00-ROZDANIE NAGRÓD W KAT.DO LAT 8

14.15-CHILDREN

16.15-ROZDANIE NAGRÓD W KAT. 9-11LAT

 

 

5-7.04 RYTM ULICY W PILE     

formacja 35zł + 20zł następna kategoria

Całkowity koszt razem z wpisowym za formację -180zł + solo

 UDZIAŁ: JUNIORZY 1+2

KATEGORIE:

HIP HOP 1V1-13-16LAT

HIP HOP 1V1-17-20LAT

STREET DANCE FORMACJE 13-16LAT

POPING 1V1

 

.............................................................................................

 

 6.04 FESTIWAL FORM TANECZNYCH "DANCE GROUP" - GDAŃSK, ul. Smoleńska 5/7

Została ograniczona liczba zgłaszanych solistów z jednej placówki tanecznej do 5 osób.

O zakwalifikowaniu się do startu zadecyduje trener, wybierając finalistów z wielu konkursów na przestrzeni lat!

wpisowe-15zł formacja + 20zł solo

 

soliści do lat 8:

1.ZOSIA ŻMICH

2.ASIA BASIŃSKA

3.JULIA KOMKOWSKA

4.ROZALIA MIOTK

5.NATALIA URBANIAK

solisci do lat 11:

1.NATALIA KOBIELA

2.MARIA MAJCHROWICZ

3.HANNA BOLDA

4.JUSTYNA URBANIAK

5.MICHELLE RODA

 

            ............................................................................................................................

 

13.04 BYDGOSKA UKŁADANKA TANECZNA "BUT"- BYDGOSZCZ/ HIP HOP 

solistów i duety zgłaszamy do 20 .03 !!!

 

solo, duety w kategoriach: do lat 6, do 8lat, do 11lat, 12-15lat ,pow.15lat

formacje do lat 8, do lat 11, 12-15lat i pow.lat 15

wpisowe:30zł +20 kolejna kategoria

-KIDS, SMILE, CHILDREN, JUNIORZY

 

.................................................................................

  28.04 "EUROPEJSKIE DNI TAŃCA" W MALBORKU

............................................................................................

12.05 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ "SOLO DUET"-BYDGOSZCZ

-PRZEDSZKOLAKI OPEN 6-7lat -MINI

-HIP HOP SOLO -5-7lat, 8-10lat, 11-13lat, 14-16lat, 17 i pow

- HIP HOP DUETY-5-8lat, 9-12lat, 13-16lat, 17 i pow.

-HIP HOP FORMACJE do lat 8- KIDS I SMILE

-HIP HOP FORMACJE DO 11- CHILDREN

 

 .....................................................................................................................................................................

18-28.05 MISTRZOSTWA ŚWIATA DANCE STAR- POREĆ ,CHORWACJA ! https://dancestar.org/

UDZIAŁ:CHILDREN, JUNIORZY 

..........................................................................

15-16.06 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ "1000 LAKES CUP" -OLSZTYN

.................................................................................................................

  

 

GRAFIK

 UWAGA !!!

30.03 W SOBOTĘ DODATKOWY TRENING DLA TANCERZY Z CHILDREN

JADĄCYCH NA MISTRZOSTWA DO CHORWACJI!

8.30-10.00 CHILDREN

 

 18.03 PONIEDZIAŁEK

MEDYK-UL.DWORCOWA 5

16.30-17.30 MINI

17.30-18.30 KIDS

18.30-20.00 JUNIORS 1

 

PRZY RONDZIE-SOBIESKIEGO 300

18.30-19.30 CHILDREN

19.45-21.00 KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA DOROSŁYCH GR.1

21.00-22.00 KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA DOROSŁYCH GR.2

 

19.03 WTOREK

MEDYK-UL.DWORCOWA 5

16.30-17.20 LALECZKI

17.30-18.50 JUNIORS 2

19.00-20.00 PANIE LATINO SOLO -można dołączyć!

 

20.03 ŚRODA

MEDYK-UL.DWORCOWA 5

16.30-17.30 MINI

17.30-18.30 SMILE

18.30-20.00 CHILDREN

 

 21.03 CZWARTEK

 MEDYK-UL.DWORCOWA 5

 16.30-17.30 KIDS

 17.30-18.45 JUNIORS 2

 18.45-20.15 JUNIORS 1

 

22.03 PIĄTEK

 MEDYK-UL.DWORCOWA 5

 16.45-17.35 LALECZKI

 17.45-19.15 CHILDREN

 19.20-20.20 PANIE LATINO SOLO-można dołączyć!

 

PRZY RONDZIE-SOBIESKIEGO 300

17.30-18.30 SMILE+ KIDS+MINI

18.30-19.40 JUNIORSI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

edytowano: 20.03.2019  10:29:40