Facebook
YouTub
Znajdź nas na youtube!

„PO ZŁOTO... PO MEDAL... PO ZWYCIĘSTWO...

DO BOJU ŚWIAT TAŃCA... DO BOJU POLSKO!!!“

Malbork zdobyty !!! na Europejskich Dniach Tańca 2018


Formacje do lat 11
2miejsce - Children 
3miejsce -Kids

Formacie 12-15lat 
1 miejsce - JUNIORS 1
5miejsce -JUNIORS 2
DUETY:
4miejsce Wiktoria Sternal i Alicja Pawlak 
6 miejsce -Paulina Wikar i Zuzanna Plichta

Soliści spisali się na medal!
kat do lat 11
2 miejsce -MARIA MAJCHROWICZ
5 miejsce- NATALIA KOBIELA
6 miejsce -DOBROSŁAWA LASKIEWICZ

kat 12-15lat
1 miejsce -JULIANNA BIAŁK
5 miejsce -NATALIA SUPRUNOWICZ

kat.pow.15
4miejsce -WERONIKA LACHS
5MIEJSCE-MARIA DIETRICH
Jesteśmy z Was dumni!!!

edytowano: 17.05.2018  20:38:18

To była wspaniała niedziela!


Wszystkie nasze zespoły wzięły udział w ogromnej rywalizacji w SOLO DUET w Bydgoszczy

Zaczęło się kategorią PRZEDSZKOLAKI ( 12 zespołów)
3 miejsce – MINI
5 miejsce -LALECZKI
Serdecznie gratuluję dzieciom wspaniałych występów ,a rodzicom dziękuję za ogromne zaangażowanie i pomoc

 

Kategoria do lat 11 (19 zespołów)

1 miejsce – CHILDREN
4 miejsce – KIDS

Kategoria 12 – 15 lat (17 zespołów)

2 miejsce – JUNIORS 1
3 miejsce – JUNIORS 2

Soliści kategoria od lat 7 (25 osób)

3 miejsce – ZOSIA ŻMICH
9 miejsce -JULKA KOMKOWSKA

Soliści kategoria od lat 10 (90 osób)

3 miejsce – Natalia Kobiela
6 miejsce – Hania Bolda

Kategoria 11-13 lat (90 osób)

2 miejsce – DOMINIKA CZAPP
3 miejsce – DOBROSŁAWA LASKIEWICZ
4 miejsce-  OSKAR DOMACHOWSKI
5 miejsce – IGA KONKEL
6 miejsce – ANNA PRYCZKOWSKA

Kategoria 14-16lat
4 miejsce – MARIA DIETRICH

Kategoria 17+
6miejsce- WERONIKA LACHS

edytowano: 17.05.2018  19:40:35

25 razy na podium na Ogólnopolskim Turnieju DANCE GROUP w Gdańsku


Kategoria do lat 8
1 miejsce -MINI
3miejsce LALECZKI
ZŁOTO-NIKOLA KLAWIKOWSKA
ZŁOTO -JUSTYNA URBANIAK
SREBRO-HANNA BOLDA
SREBRO -NIKOLA LABUDA
SREBRO -VIVIENNE KIEDROWSKA

Kategoria do lat 11
2 MIEJSCE-CHILDREN
3MIEJSCE -KIDS
ZŁOTO -MARCIN KIEL
SREBRO-DOBRUSIA LASKIEWICZ
BRĄZ-ANNA PRYCZKOWSKA
BRĄZ-NATALIA KOBIELA
BRĄZ-MICHELLE RODA

KAT 12-15lat
1 miejsce -JUNIORS 1
3 miejsce -JUNIORS 2
ZŁOTO-CEZARY DOERING
3 miejsce -JULIANNA BIAŁK
4miejsce-PAULINA CZAPP
4miejsce -OLIVIER PRZYTOCKI
ZŁOTO -PALINA WIKAR I ZUZANNA PLICHTA
BRĄZ- WIKTORIA STERNAL I ALICJA PAWLAK

Kat.pow.lat 15
ZŁOTO -MARIA DIETRICH
BRĄZ-WERONIKA LACHS
4 MIEJSCE-BARBARA DZIUBICH

Ogromne gratulacje!

edytowano: 17.05.2018  19:11:41


Dominika Bernaśkiewicz z Wejherowa Mistrzynią Świata


Trenerzy zarażają pasją


Sukcesy tancerzy

      
Express Wicemistrzem Świata! ZOBACZ ARTYKUŁ

„Świat Tańca” zatańczy na Mistrzostwach Świata
ZOBACZ ARTYKUŁ nr 1

edytowano: 25.09.2014  19:28:42

Wejherowo 21 kwietnia 2011 - prezydent gratuluje młodym tancerzom


edytowano: 10.09.2014 - 23:01:45

Materiały zewnętrzne - "Magia Italiana" - Rimini we Włoszech


 

 

 

 

 

 

 

edytowano: 03.09.2014 - 18:34:21

Materiały z gazet - historia, część 3


 

edytowano: 04.09.2014 - 10:57:53

Materiały z gazet - historia, część 2


 

 

edytowano: 04.09.2014 - 10:58:36

Materiały z gazet - historia, część 1


   

 

 

 

edytowano: 04.09.2014 - 10:58:57