Facebook
YouTub
Znajdź nas na youtube!

„PO ZŁOTO... PO MEDAL... PO ZWYCIĘSTWO...

DO BOJU ŚWIAT TAŃCA... DO BOJU POLSKO!!!“

X OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO W ŁEBIE 15.01.2016


 

Formacje hip hop do lat 8
I -WOW
II-HAPPY
III-RESPECT

Formacje do lat 11
I-DANGEROUS
III-ELECTRO
V-TURBO

Formacje 12-15lat
I-EXPLOZJA
III- EXPRESIK
IV-ENIGMA
.......................................
Solo do lat 8 debiuty
II- Agnieszka Olszewska
V-Inga Lieske

Solo do lat 8
I- Agata Rażniewska
II- Wiktoria Kobiela
III- Wiktoria Stanulewicz
IV-Zofia Romanowska
V-Emila Lipowska

Solo do lat 11
I-Cezary Doering
II- Dobrosława Laskiewicz i Julia Gruba
III-Maja Ułasik
IV- Amelia Romanowska

Duety do lat 11
III- Dobrosława Laskiewicz i Cezary Doering

Solo 12-15lat
I- Natalia Młodak
IV-Nikola Suchocka
V-Dorota Kwidzińska
VI-Marcelina Urban
VII- Agata Nowicka

Solo debiuty do lat 15

I- Paulina Czap

Solo pow. lat 15
II -Natalia Szcześniak

edytowano: 02.02.2016  22:15:54

14.11 2015 MIASTO RYTMU w Gdańsku


Niebywały sukces! 

Zgarnęliśmy dwa pierwsze miejsca w kategorii formacje showcase do lat 14!

I miejsce-EXPRESIK

II miejsce- EXPLOZJA

 

edytowano: 15.11.2015  11:29:59

III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FORM TANECZNYCH DANCE GROUP GDAŃSK 25.04-26.04.2015


NAGRODA SPECJALNA dla NIKOLII SUCHOCKIEJ za NAJWIĘKSZĄ OSOBOWOŚĆ TANECZNĄ !!!

SOLO DO LAT 8
I miejsce- AGATA RAŻNIEWSKA
I miejsce- ANNA PRYCZKOWSKA
II miejsce- DOBROSŁAWA LASKIEWICZ
II miejsce-WIKTORIA KOBIELA
III miejsce- MARCIN KIEL
IV miejsce- ZOFIA POŁOT
V miejsce EMILA LIPOWSKA
V miejsce- CELINA SZOTROWSKA

SOLO DO LAT 11
I miejsce- ROZALIA FIEDZIUSZKO
II miejsce- AGATA NOWICKA
II miejsce- AMELIA KOWALSKA
IV miejsce- IZA NOGA
WYRÓŻNIENIE - ANETA LADEMANN

SOLO 12-15 LAT
II miejsce- NIKOLA SUCHOCKA
II miejsce- KAMILA MILLER

DUETY DO LAT 11
I miejsce- ROZALIA FIEDZIUSZKO I AGATA NOWICKA
II miejsce- AMELIA KOWALSKA I DOBROSŁAWA LASKIEWICZ
III miejsce- ANETA LADEMANN I MARCELINA POSPIESZNA
IV miejsce - AMELIA BRZESKA I OLIWIA RZESZEWICZ

DUETY 12-15 LAT
I miejsce- NIKOLA SUCHOCKA I MARCELINA URBAN

.....................................................................................

FORMACJE DO LAT 8 ( na 6 zespołów )
I miejsce -WOW
II miejsce -RESPECT
II miejsce- LALECZKI

FORMACJE DO LAT 11 (na 12 zespołów)
I miejsce- CARMENKI
III miejsce -EUFORIA
V miejsce - NA MAXA i DLA MNIE BOMBA !

FORMACJE 12- 15 LAT ( na 15 zespołów)
I miejsce- EXPLOZJA
II miejsce -ENIGMA
III miejsce-EXPRESIK

FORMACJE POW.LAT 15 ( na 7 zespołów)
III miejsce -FUSION

edytowano: 30.04.2015  10:42:58

VIII MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA LĘBORK 17.04-18.04.2015


FORMACJE DO LAT 8
I miejsce- WOW
II miejsce- RESPECT
IImiejsce - LALECZKI

......................................................

FORMACJE DO LAT 11
I miejsce- EUFORIA
I miejsce- CARMENKI
III miejsce - DLA MNIE BOMBA!
WYRÓŻNIENIE - NA MAXA!
......................................................
FORMACJE 12-15 LAT
I miejsce- EXPLOZJA
II miejsce- EXPRESIK
III miejsce- ENIGMA
.................................................
FORMACJE POW.LAT 15
I miejsce FUSION
...........................................................
SOLO DO LAT 11
ZŁOTO- AMELIA KOWALSKA
ZŁOTO- MARCELINA POŚPIESZNA
SREBRO- AGATA RAŻNIEWSKA
BRĄZ- DOBROSŁAWA LASKIEWICZ
BRĄZ - JULIANNA BIAŁK
WYRÓŻNIENIE- IZABELA NOGA
WYRÓŻNIENIE- AMELIA ROMANOWSKA
........................................................................
SOLO 12-15 LAT
ZŁOTO- NIKOLA SUCHOCKA
WYRÓŻNIENIE- JULIA KRAWCZYK
WYRÓŻNIENIE- MARCELINA URBAN
...........................................................................
SOLO POW. LAT 15
ZŁOTO - DOMINIKA BERNASKIEWICZ
SREBRO- WERONIKA LACHS
SREBRO- NATALIA SZCZEŚNIAK
...............................................................................
DUETY DO LAT 11
ZŁOTO - DOBROSŁAWA LASKIEWICZ + AMELIA KOWALSKA
ZŁOTO-MARCELINA POSPIESZNA +ANETA LADEMANN
SREBRO- AMELIA BRZESKA + OLIWIA RZESZEWICZ
BRĄZ- INGA RYNKOWSKA+AMELIA ROMANOWSKA
BRĄZ -PAULINA KUSZNIR + JULIA WILD
......................................................................................
DUETY 12-15 LAT
ZŁOTO- MARCELINA URBAN + NIKOLA SUCHOCKA

 

edytowano: 30.04.2015  10:42:25

XVI Puchar Kujaw i Pomorza Białe Błota 27.03.2015


Niezwykle prestiżowe zawody o Puchar Kujaw i Pomorza z udziałem najlepszych szkół tańca w Polsce zaliczamy do niezwykle udanych !

Formacje do lat 11 (na 10 zespołów)
3 miejsce - Euforia
4 miejsce -Carmenki

Formacje 12- 15lat( na 18 zespołów)
Finaliści- Explozja
Półfinaliści- Expresik i Enigma

Formacje powyżej 15lat (13 zespołów)
Finaliści -Fusion

Solo do lat 11
Półfinalistka- Amelia Kowalska
Ćwierćfinalistka- Dobrosława Laskiewicz

Duety do lat 11
Półfinał-Dobrosława Laskiewicz i Amelia Kowalska

Solo 12-15lat
Półfinał- Nikola Suchocka

Duety 12-15lat
Półfinał- Nikola Suchocka i Marcelina Urban

edytowano: 30.04.2015  10:45:01

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego - Choceń 07.03.2015


Formacje do lat 8:
2 miejsce- RESPECT
3 miejsce- WOW

Formacje do lat 11:( 15 formacji)
3 miejsce- EXPRESIK
5 MIEJSCE- CARMENKI

Formacje 12-15 lat( 22 formacje)
6 miejsce- EXPLOZJA( finaliści)

Formacje powyżej lat 15 ( 13 ekip)
7 miejsce- FUSION

Solo do lat 8 ( 40 uczestników)
6 miejsce- DOBROSŁAWA LASKIEWICZ

Solo 12-15 lat (120 uczestników)
Srebro- NIKOLA SUCHOCKA
5 miejsce- KAMILA MILLER

Solo powyżej lat 15 lat (40 uczestników)
4 miejsce- DOMINIKA BERNAŚKIEWICZ
5 miejsce-NATALIA SZCZEŚNIAK I MAGDALENA KLAN

duety12-15 lat
ZŁOTO - MARCELINA URBAN I NIKOLA SUCHOCKA
Gratulacje dla wszystkich zespołów!!!

Formacje do lat 8:
II miejsce- RESPECT
III miejsce- WOW

Formacje do lat 11:( 15 formacji)
III miejsce- EXPRESIK
V MIEJSCE- CARMENKI

Formacje 12-15 lat( 22 formacje)
VI miejsce- EXPLOZJA( finaliści)

Formacje powyżej lat 15 ( 13 ekip)
7 miejsce- FUSION

Solo do lat 8 ( 40 uczestników)
6 miejsce- DOBROSŁAWA LASKIEWICZ

Solo 12-15 lat (120 uczestników)
Srebro- NIKOLA SUCHOCKA
5 miejsce- KAMILA MILLER

Solo powyżej lat 15 lat (40 uczestników)
4 miejsce- DOMINIKA BERNAŚKIEWICZ
5 miejsce-NATALIA SZCZEŚNIAK I MAGDALENA KLAN

duety12-15 lat
ZŁOTO - MARCELINA URBAN I NIKOLA SUCHOCKA
Gratulacje dla wszystkich zespołów!!!

Formacje do lat 8:
II miejsce- RESPECT
III miejsce- WOW

Formacje do lat 11:( 15 formacji)
III miejsce- EXPRESIK
V MIEJSCE- CARMENKI

Formacje 12-15 lat( 22 formacje)
VI miejsce- EXPLOZJA( finaliści)

Formacje powyżej lat 15 ( 13 ekip)
7 miejsce- FUSION

Solo do lat 8 ( 40 uczestników)
6 miejsce- DOBROSŁAWA LASKIEWICZ

Solo 12-15 lat (120 uczestników)
Srebro- NIKOLA SUCHOCKA
5 miejsce- KAMILA MILLER

Solo powyżej lat 15 lat (40 uczestników)
4 miejsce- DOMINIKA BERNAŚKIEWICZ
5 miejsce-NATALIA SZCZEŚNIAK I MAGDALENA KLAN

duety12-15 lat
ZŁOTO - MARCELINA URBAN I NIKOLA SUCHOCKA
Gratulacje dla wszystkich zespołów!!!

edytowano: 30.03.2015  23:30:15

IX OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO W ŁEBIE 18.01.2015


FORMACJE DO LAT 8

1 MIEJSCE - WOW

2 MIEJSCE - RESPECT

 

FORMACJE DO LAT 11

2 MIEJSCE- EUFORIA  i CARMENKI

3 MIEJSCE- NA MAXA  i DLA MNIE BOMBA!

 

FORMACJE 12- 15 LAT

1 MIEJSCE - EXPLOZJA

3 MIEJSCE - EXPRESIK

5 MIEJSCE- ENIGMA

 

FORMACJE POWYŻEJ LAT 15

4 MIEJSCE - FUSION

 

SOLIŚCI DO LAT 8 DEBIUTY

SREBRO - ZOFIA POŁOT
BRĄZ - ANNA PRYCZKOWSKA

SOLISCI DO LAT 8
SREBRO- DOBROSŁAWA LASKIEWICZ
BRAZ- KORNELIA ZIEMANN

SOLIŚCI DO LAT 11 DEBIUTY
SREBRO - MAGDALENA MRÓZ

SOLISCI DO LAT 11
ZŁOTO - AMELIA KOWALSKA

DUETY DO LAT 11
SREBRO
DOBROSŁAWA LASKIEWICZ + AMELIA KOWALSKA

DUETY 12-15 LAT
ZŁOTO - MARCELINA URBAN + NIKOLA SUCHOCKA

 

Relacja Telewizji TTM

 

 

 

 

 

edytowano: 25.01.2015  11:33:58

14.06.2014r. - NADMORSKIE RYTMY W ŁEBIE



SOLO DO LAT 8
III miejsce -IZABELA NOGA
WYRÓŻNIENIE-DOBROSŁAWA LASKIEWICZ ,WIKTORIA KARMAZY



do lat 11
I miejsce -EXPRESIK
II miejsce -JUMP
III miejsce-WOW, CARMENKI ,EUFORIA
WYRÓŻNIENIE -NA MAXA

SOLO:
II miejsce-JULITA BUSSLER
III miejsce-MARTYNA PIEKUT
WYRÓŻNIENIE: JULIANNA BIAŁK, AMELIA KOWALSKA,
NATALIA KULIK

DUETY:
II miejsce: DOBROSŁAWA LASKIEWICZ I AMELIA KOWALSKA



12-15LAT:
II miejsce - EXPLOZJA
III miejsce - DISCIVERY
WYRÓŻNIENIE-ENIGMA

DUETY:
II miejsce: NIKOLA SUCHOCKA I MARCELINA URBAN

POW.LAT 15
II miejsce-FUSION

SOLO:
II miejsce - NATALIA SZCZEŚNIAK
III miejsce - DOMINIKA BERNAŚKIEWICZ
wyróżnienie - MAGDALENA KROT

edytowano: 01.09.2014 - 01:55:16

07.06.2014r.- OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DANCE TALENT - GDAŃSK OSOWA


HIP HOP DO LAT 8
I miejsce-WOW
II miejsce-CARMENKI

FORMY INNE DO LAT 8
III miejsce -LALECZKI

HIP HOP DO LAT 11( na12 zespołów)
I miejsce-EXPRESIK
III miejsce-JUMP I EUFORIA
IV miejsce-NA MAXA

HIP HOP 12-15LAT(na 17 zespołów)
I miejsce-EXPLOZJA
II miejsce-ENIGMA
IV miejsce-DISCOVERY

Jesteśmy z was dumni!!! Brawo!!!!

edytowano: 01.09.2014 - 01:56:06

30.05.2014r.- POWIATOWY TURNIEJ TAŃCA W BOLSZEWIE


Formy różne (przedszkola i zerówki)
II miejsce - WOW
III miesce - LALECZKI

Hip Hop (klasy I-III)
III miejsce - CARMENKI i NA MAXA

Hip Hop (klasy IV-VI)
III miejsce DISCOVERY

edytowano: 01.09.2014 - 01:56:44