Facebook
YouTub
Znajdź nas na youtube!

„PO ZŁOTO... PO MEDAL... PO ZWYCIĘSTWO...

DO BOJU ŚWIAT TAŃCA... DO BOJU POLSKO!!!“

Kochani mamy to !!! 1, 1 i 2 miejsce - Europejskie Dni Tańca Malbork 2017


Kochani mamy to!!!
Kategoria do lat 11 na 18 zespołów
1 miejsce - ŚWIAT TAŃCA CHILDREN 1
2 miejsce -ŚWIAT TAŃCA CHILDREN 2
4 miejsce -ŚWIAT TAŃCA KIDS
5miejsce -ŚWIAT TAŃCA MINI

Sukcesy w kategorii 12-15lat i powyżej 15 lat
1 miejsce - ŚWIAT TAŃCA CREW (7 zespołów)
4 miejsce - Julia Rutkowska
Półfinalistka:Zuzanna Lessner
6 miejsce- ŚWIATTAŃCAJUNIORS(16zespołów)
Top 10- Maria Dietrich, Cezary Doering
(60 solistów)
Cieszymy się z Wami z takich wyników!

edytowano: 16.05.2017  03:11:48

Ogólnopolski Turniej Tańca Solo Duet w Bydgoszczy


Pierwsze trofea w kategorii do lat 9! ( na 10 zespołów )
1 miejsce -ŚWIAT TAŃCA MINI
2miejsce -ŚWIAT TAŃCA KIDS

Formacje do lat 12 (16 zespołów)
2miejsce -ŚWIAT TAŃCA JUNIORS
3miejsce - ŚWIAT TAŃCA CHILDREN 1

Formacje pow.lat 16
4 miejsce - ŚWIATTAŃCA CREW

Solo pow.lat 16
Srebro -Weronika Lachs
Brąz-Natalia Szcześniak
4 miejsce -Julia Rutkowska

Solo do lat 10(76 osób)
4 miejsce -Anna Pryczkowska

Solo 5-7lat
6 miejsce -Vivienne Kiedrowska
6 miejsce-Anna Bolda
7 miejsce - Justyna Urbaniak

 

edytowano: 16.05.2017  02:42:10

V OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FORM TANECZNYCH DANCE GROUP


V OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FORM TANECZNYCH DANCE GROUP organizowany przez Pałac Młodzieży w Gdańsku zakończony ogromnym sukcesem !!!

22 razy na PODIUM!!!
1miejsce - ŚWIAT TAŃCA MINI do lat 8
1miejsce- ŚWIAT TAŃCA CHILDREN1 do lat 11
1miejsce- ŚWIAT TAŃCA JUNIORS 12-15lat
1miejsce- ŚWIAT TAŃCA CREW pow.lat 16
1miejsce- JULIA RUTKOWSKA -pow.lat 16
1miejsce- JULIANNA BIAŁK 12-15lat
1miejsce- ORIANA WEICHTBRODT do lat 8
1miejsce- NADIA ZIELIŃSKA do lat 8
2 miejsce- ŚWIAT TAŃCA KIDS do lat 11
2 miejsce- ŚWIAT TAŃCA CHILDREN 2 do lat 11
2 miejsce- LALECZKI kategoria- formy inne do lat 8
2 miejsce-DUET: ANNA PRYCZKOWSKA I OLIWIA NOETZEL
2 miejsce- WERONIKA LACHS pow.lat 16
2 miejsce- CEZARY DOERING 12-15lat
2 miejsce- IZA NOGA do lat 11
2 miejsce- MICHELLE RODA dolat 8
2 miejsce- NATALIA KOBIELA do lat 8
2 miejsce- HANNA BOLDA do lat 8
3 miejsce -ZUZANNA LESNER pow. lat 16
3 miejsce- PAULINA CZAPP 12-15lat
3 miejsce-MARTYNA NOWOGRODZKA do lat 11
3 miejsce- INGA LIESKE do lat 8
4miejsce-BARBARA DZIUBICH pow.lat 16
5 miejsce- PAULINA KLIMCZAK 12-15lat
WYRÓŻNIENIA:
ZOFIA ROMANOWSKA
MAJA UŁASIK
OLIWIA FORMELLA
VIVIENNE KIECHROWSKA
JUSTYNA URBANIAK

Kochani najważniejsze dla nas jest to, że zanim stanęliście na podium,byliście dla nas zwycięzcami!
Codziennie ,kiedy walczysz o swoje marzenia to też stajesz na podium.
Patrzyliśmy na was jak na artystów, którzy idą niełatwą drogą ...
gdyż czy mozna zmierzyć twoje emocje ,twoje trudy i artyzm wykonania i to co autor miał na myśli!!!
Zakochana w tańcu i w Was - pani Asia i pan Jacek oraz Dominika

edytowano: 16.05.2017  01:55:27

VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Choceniu 4.03.2017r.


Przywieźliśmy z Chocenia mocne wrażenia!
Jak zwykle ta impreza skupia najlepsze ekipy z Polski.Jesteśmy wśród nich !

Jesteśmy z Was bardzo dumni!


2 MIEJSCE-ŚWIAT TAŃCA MINI
4 miejsce -ŚWIAT TAŃCA JUNIORS
4 miejsce- Weronika Lachs
6 miejsce-ŚWIAT TAŃCA CREW
7 miejsce -Natalia Szcześniak
PÓŁFINALIŚCI-
ŚWIAT TAŃCA KIDS
ŚWIAT TAŃCA CHILDREN1
Cezary Doering
Natalia Kobiela
Zosia Romanowska
ĆWIERĆFINAŁ
Julianna Białk
Oriana Weichtbrodt
Gratulujemy również Dobrusi Laskiewicz, Marcinowi Kiel , Marii Dietrich oraz Izie Noga za piękne reprezentowanie Świata Tańca w solo do lat 11 oraz 12-15lat.

 
edytowano: 17.04.2017  13:04:20

SUKCES w ŁEBIE !!! ZŁOTE , SREBRNE i BRĄZOWE MEDALE 08.01.2017r.


OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W ŁEBIE ZAKOŃCZONY SUKCESEM!

GRATULUJEMY PIĘKNEGO WYSTĘPU "LALECZKOM"

Gratulacje dla wszystkich!!!
Kategoria do lat 8
2 miejsce - Mini
Soliści
Srebro- Natalia Kobiela
4miejsce -Michelle Roda
5 miejsce - Oriana Weichtbrodt
6 miejsce- Inga Lieske

Kategoria do lat 11
1miejsce-Children1
2miejsce-Kids
4miejsce-Children2-debiut
Soliści
1miejsce -Dobrosława Laskiewicz
2miejsce- Izabela Noga
4 miejsce-Anna Pryczkowska
5miejsce-Zofia Romanowska
Kategoria od 12lat
2miejsce-Juniors
Soliści
3miejsce-Julianna Białk
5miejsce-Cezary Doering
Debiut 12-15lat
Srebro-Oliwier Przytocki

edytowano: 28.01.2017  10:41:19

Sukces ŚWIATA TAŃCA na Mistrzostwach Świata ESDU WORLD DANCE MASTERS 2016 w Chorwacji


Chorwacja - Poreć 21-30.05.2016r.

 

1 miejsce - Explozja grupa junior
1 miejsce - Dominika Bernaśkiewicz solo senior
2 miejsce - Expresik formacja junior
3 miejsce - Dangerous formacja children
 4 miejsce - Fusion trio senior
5 miejsce - Nikola Suchocka solo junior
5 miejsce - Łukasz Brojakowski solo senior

6 miejsce - Agata Nowicka solo junior
6 miejsce - Dobrusia Laskiewicz i Czarek Doering duet children
8 miejsce - Cezary Doering solo children

edytowano: 15.06.2016  02:19:11

WOREK MEDALI !!! - NA TURNIEJACH W BYDGOSZCZY , MALBORKU I GDYNI w kwietniu 2016



23.04.2016
EUROPEJSKIE DNI TAŃCA w MALBORKU
Nasze dwie formacje WOW i DANGEROUS spisały się znakomicie!
Szczególne podziękowania dla WOW za mega doping!!!
FORMACJE DO LAT 11 ( na 10 zespołów)
1miejsce- DANGEROUS
4 miejsce- WOW

SOLIŚCI DO LAT 11
1 miejsce- CEZARY DOERING
3 miejsce-IZABELA NOGA
DUET DO LAT 11
1 miejsce-Dobrusia Laskiewicz i Czarek Doering
Gratulacje !!!


23.04 Bydgoska Układanka Taneczna
Wiele godzin zmagań konkursowych z zespołami z najdalszych zakątków Polski! Startowaliśmy w kategorii mistrzowie i debiuty.
MISTRZOWIE DO LAT 8 ( na 9 zespołów)
4 miejsce Happy
5 miejsce Respect
DEBIUTY DO LAT 11 ( na 14 zespołów)
4 miejsce TURBO
MISTRZOWIE DO LAT 11 ( na 12 zespołów)
4 miejsce ELECTRO
MISTRZOWIE 12-15LAT ( na 14 zespołów)
2miejsce EXPLOZJA
7 miejsce EXPRESIK
8 miejsce ENIGMA
SOLIŚCI DO LAT 6 ( na 25 osób)
4 miejsce NATALIA KOBIELA
5miejsce OLA PIONTKE
6 miejsce MAJA KRÓTKI
SOLIŚCI 12-15LAT ( na 140 osób)
1 miejsce NIKOLA SUCHOCKA
3 miejsce MARCELINA URBAN
5 miejsce DOROTA KWIDZIŃSKA
SOLIŚCI POW.LAT 15 ( na 40 osób)
2miejsce DOMINIKA BERNAŚKIEWICZ
BRAWO! JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

23.04 .2016 GIM SHOW GDYNIA
Laleczki dały czadu, otrzymały pamiątkowe medale i t-shirty,
a rodzice spisali się rewelacyjnie!
Gratuluję małym i dużym!
Razem możemy tak wiele!

edytowano: 15.05.2016  19:38:10

DANCE TRIBUTE-Bydgoszcz i DANCE GROUP-Gdańsk 2016 2-3.04.2016



2-3.04 2016 Dance Tribute Bydgoszcz


Explozja wytańczyła 2 miejsce w kategorii powyżej lat 14 na 21 zespołów.
Złoto wytańczyli Dangerous oraz główną nagrodę bon o wysokości 300 zł
Wow otrzymało wyróżnienie !
Nikols Suchocka TOP 16
A Expresik wytańczył zaszczytne 6 miejsce ,które było nagrodzone medalami dla każdego!

 

3.04 .2016 Dance Group w Gdańsku

Hip hop do lat 8
1 miejsce-Respect
2miejsce- Happy
Hip hop do lat 11
1 miejsce-Electro
3 miejsce-Turbo
Formy inne do lat 8
4 miejsce- Laleczki
SOLO DO 8LAT
Złoto-Emila Lipowska
Brąz-Celina Szotrowska
SOLO Do 11LAT
Złoto- Cezary Doering
Srebro-Iza Noga
Brąz-Dobrusia Laskiewicz i Maja Ułasik
Złoto- duet Dobrusi i Czarek

edytowano: 15.05.2016  17:53:27

PUCHAR KUJAW I POMORZA ZDOBYTY! 18.03.2016


Ogromny sukces Świata Tańca na ogromnej imprezie w Białych Błotach - Nasi wspaniali tancerze rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych:


hip hop do lat 11
II miejsce-DANGEROUS


hip hop 12-15 lat
IV miejsce-EXPRESIK


hip hop pow. lat 15
VIII miejsce-ENIGMA


GRATULUJEMY !!!

edytowano: 22.03.2016  01:56:05

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO W CHOCENIU 05.03.2016


 

FORMACJE DO LAT 8 


III miejsce-RESPECT
IV miejsce-WOW
V miejsce -HAPPY

FORMACJE DO LAT 11

6miejsce- DANGEROUS

FORMACJE 12-15LAT ( 20 zespołów)
6 miejsce-EXPRESIK

MINIFORMACJE POW.LAT 15 ( 12 zespołów)
III miejsce -FUSION

SOLO

BRĄZ-IZABELA NOGA (kategoria do lat 11)
ZŁOTO-NIKOLA SUCHOCKA ( 12-15lat)
SREBRO-DOMINIKA BERNAŚKIEWICZ ( pow.lat 15)

VIII miejsce-NATALIA SZCZEŚNIAK ( pow.lat 15 )

DUETY

IV miejsce- duet MARCELINA URBAN I MARIA DIETRICH

edytowano: 21.03.2016  16:02:32