UWAGA!
TURNIEJE 2020
 29.02 OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH " MOC TAŃCA "
KOSAKOWO, UL.ŻEROMSKIEGO 11- HALA SPORTOWA GIMNAZJUM
LEGITYMACJE -OBOWIĄZKOWO!
Proszę o pełną gotowość na pół godziny przed planowanym startem!
Orientacyjny plan:
8.00- FORMACJE FREESTYLE DO LAT 7- LALECZKI , MINI
8.20- HIP HOP FORMACJE DO LAT 7- KIDS
9.10- HIP HOP FORMACJE 8-11LAT- CHILDRENY
10.30-11.00 ROZDANIE NAGRÓD ZA FORMACJE
............................................
10.55-SOLO 10-11LAT : M.DREWA,LIESKE,RODA,WEICHBRODT,J.URBANIAK,V.KIEDROWSKA,KOBIELA, GRESZTA,PRABUCKI,J.KUFFEL,ŻÓRAW,CHUCHLA,LABUDA,KLAWIKOWSKA,ZIELIŃSKA,RZEPKA
11.00-SOLO DO LAT 7: N.URBANIAK,MARZEJON,KAPAŁA,BASIŃSKA,PLIHTA,ROMPCA
11.20- SOLO 8-9LAT: MILAK, KOSZAŁKA,M.DREWA,ŻMICH,MIOTK,KOMKOWSKA,ZAWISZA,BOCK,UNDZENAS,ŻYLLA,PŁOCKA,WENTA, MALEWSKA
11.50-DUETY 8-9LAT: KOMKOWSKA+KAPAŁA,SOSTRY WOJDA-SZTUKOWSKIE, ZAWISZA+ MIOTK
12.00-DUETY 10-11LAT: SIOSTRY DREWA, KUFFEL+RODA
13.45 ROZDANIE NAGRÓD za solo i duety


.......................................................
 7.03.OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA W CHOCENIU K. WŁOCŁAWKA
HALA SPORTOWA GOSIR UL.SIKORSKIEGO 12
wpisowe 30zł +20zł za kolejną kategorię
autokar -65zł ( wyjazd -rano, powrót -w nocy) 
......................................................
14.03 KOSZALIŃSKIE YO!
FORMACJE HIP HOP ,SOLO-lista zamknięta!
WPISOWE -30ZŁ +20ZŁ
autokar -50 zł
...........................................................
21.03 DANCE GROUP W GDAŃSKU ( WSZYSTKIE ZESPOŁY ŁĄCZNIE Z LALECZKAMI)
ul.Smoleńska
wpisowe formacja-15zł
miniformacja- 25zł
solo -20zł ograniczenia do 5 osób w kategorii-lista zamknięta!
duet-15zł
autokar-20zł
.................................................................
 27-29.03 RYTM ULICY W PILE ( JUNIORS + SENIORS )
Koszt wyjazdu z dwoma noclegami i wpisowym -200zł  + solo 25zł 
...................................................................
26.04 EUROPEJSKIE DNI TAŃCA W MALBORKU
.................................................................
8.05 SOLO DUET BYDGOSZCZ
........................................................................
9.05 BE COOL AND DANCE RUMIA
HIP HOP solo do lat 7, 8-11lat, duety do lat 10
.............................................
16.05 AWANGARDA SIERAKOWICE
..............................................
16-26.05 MISTRZOSTWA ŚWIATA W CHORWACJI!!!
......................................................
13-14.06 1000 LIKES CUP OLSZTYN
.........................................................
GRAFIK
24.02 PONIEDZIAŁEK
 SALA - "MEDYK" ul.Dworcowa 5 
17.30- 18.40 KIDS
18.50-19.50 PANIE LATINO SOLO

 SALA - "PRZY RONDZIE" ul.Sobieskiego 300  
17.30-18.30 CHILDREN 2
18.35-19.45 CHILDREN 1
20.00-21.00 KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO W PARACH GR.1
21.00-22.00 KURS TAŃCA TOWARZYSKIGO W PARACH GR.2


25.02 WTOREK
 SALA - "PRZY RONDZIE" ul.Sobieskiego 300 
17.30-19.00 JUNIORS
19.00-20.30 SENIORS 

26.02 ŚRODA
SALA -"MEDYK"ul. Dworcowa 5
16.30-17.15 LALECZKI
17.20-18.20 CHILDREN 2
18.25-19.25 CHILDREN 1
19.30-20.30 PANIE LATINO SOLO GR.POCZĄTKUJĄCA - można dołączyć!

 27.02 CZWARTEK
 SALA - "MEDYK" ul.Dworcowa 5 
16.30- 17.30 MINI
17.35-18.55 JUNIORS
19.00-20.20  SENIORS 

28.02 PIĄTEK 
 SALA - "MEDYK" ul.Dworcowa 5 
16.30- 17.30 CHILDREN 2
17.35-18.55 CHILDREN 1
19.00-20.00 HIP HOP 30+ (można dołączyć!)

 SALA - "PRZY RONDZIE" ul.Sobieskiego 300  
16.30-17.30 LALECZKI +MINI
17.35-18.35 KIDS
18.45-20.00 JUNIORS +SENIORS