BRAWO NASI MALI TANCERZE
Wpis

BRAWO NASI MALI TANCERZE

Ogólnopolski Turniej Tańca w Kosakowie pokazał naszą moc we wszystkich kategoriach wiekowych Freestyle do lat 7 1 miejsce – Mini 2 miejsce – Laleczki Hip hop do lat 7 1 miejsce – Kids Hip hop do lat 11 1 miejsce – Children 1 5 miejsce – Children 2 Solo do lat 7 1 miejsce –...

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA W ŁEBIE
Wpis

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA W ŁEBIE

Tyle się dzieje …… i to dobrego !!! OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA W ŁEBIE zakończony ogromnym sukcesem naszego KLUBU ! Wiedliśmy prym we wszystkich kategoriach tanecznych i wiekowych ! Gratulujemy wszystkim tancerzom wspaniałej postawy na zawodach ! Daliście z siebie wszystko Swój niezwykle udany debiut na pierwszym konkursie w życiu odnotowały Panie Latino Solo zajmując I...

Nowy nabór 2019/20
Wpis

Nowy nabór 2019/20

PEŁNI ENERGII I Z NOWYMI POMYSŁAMI WRACAMY DO NASZYCH ZAJĘĆ! <3 Serdecznie zapraszamy na DNI OTWARTE dla nowych tancerzy, które odbędą się: 💃 FILIA WEJHEROWO – 14 września SP nr 9 ul. Sobieskiego 300 (przy rondzie)10.00 – dzieci 4 – 6 lat11.00 – dzieci 7 – 10lat12.00 – dzieci 12 lat i powyżej 💃 FILIA GDAŃSK – 6 wrześniaAkademos...

SUKCES ŚWIATA TAŃCA na Mistrzostwach Świata ESDU WORLD DANCE MASTERS 2019 w Chorwacji !!!
Wpis

SUKCES ŚWIATA TAŃCA na Mistrzostwach Świata ESDU WORLD DANCE MASTERS 2019 w Chorwacji !!!

3 miejsce-ŚWIAT TAŃCA CHILDREN 9 miejsce- DUET ANNA PRYCZKOWSKA I OLIWIA ROLBIECKA10 miejsce -NATALIA KOBIELA Kategoria 12-16lat2 miejsce-DUET BRACIAKI-OSKAR I KACPER DOMACHOWSCY6 miejsce-ŚWIAT TAŃCA JUNIORS 110 miejsce-ŚWIAT TAŃCA JUNIORS 211 miejsce-DUET DOBROSŁAWA LASKIEWICZ I DOMINIKA CZAPP19 miejsce-JULIANNA BIAŁK23 miejsce-DOBROSŁAWA LASKIEWICZ Kategoria 16+10 miejsce-MARIA DIETRICH Przebyliśmy tysiące kilometrów ,aby stanąć na wielkiej scenie i podjąć rywalizację z...

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA AWANGARDA W SIERAKOWICACH ZAKOŃCZONY SUKCESEM!
Wpis

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA AWANGARDA W SIERAKOWICACH ZAKOŃCZONY SUKCESEM!

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA AWANGARDA W SIERAKOWICACH ZAKOŃCZONY SUKCESEM!1miejsce-MINI1miejsce-SMILE2 miejsce-KIDS2 miejsce-LALECZKI DO LAT 8: SOLIŚCI DO LAT 8:1 MIEJSCE-ZUZANNA MILAK 1 MIEJSCE-ZOFIA ŻMICH3MIEJSCE-ROZALIA MIOTK4 MIEJSCE-AGATA MARZEJONDUETY DO LAT 8:SREBRO-ZOSIA I AGATA WOJDA-SZTUKOWSKIE SOLIŚCI DO LAT 11:3 MIEJSCE-MICHELLE RODA3 MIEJSCE-JUSTYNA URBANIAK4 MIEJSCE-HANNA BOLDA5 MIEJSCE-MARIA MAJCHROWICZDUETY DO LAT 11:SREBRO-MAGDA I MARCELINA DREWA BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Europejskie Dni Tańca w Malborku uwieńczone wielkim sukcesem solistów, duetów oraz formacji!
Wpis

Europejskie Dni Tańca w Malborku uwieńczone wielkim sukcesem solistów, duetów oraz formacji!

Europejskie Dni Tańca uwieńczone wielkim sukcesem solistów,duetów oraz formacji! Formacje do lat 112 miejsce – Children 4miejsce -SMILE 6 miejsce-KidsSoliści1miejsce -Oliwia Rolbiecka3miejsce -Natalia Kobiela 4 miejsce-Martyna Kiedrowska5miejsce -Justyna Urbaniak 1miejsce-duet Marcelina i Magdalena Drewa Formacje 12-15lat1 miejsce-Juniors 14 miejsce-Juniors 21miejsce-Julianna Białk3miejsce-Cezary Doering 4miejsce -Paulina Czapp 5miejsce -Dominika Czapp6 miejsce-Wiktoria Sternal7 miejsce -Marcin KielDuety2miejsce- Dobrosława Laskiewicz i Dominika Czapp4miejsce -Wiktoria Sternal I Alicja...

25 razy na podium na Ogólnopolskim Turnieju DANCE GROUP w Gdańsku!
Wpis

25 razy na podium na Ogólnopolskim Turnieju DANCE GROUP w Gdańsku!

Kategoria do lat 8 1 miejsce -MINI 3miejsce LALECZKI ZŁOTO-NIKOLA KLAWIKOWSKA ZŁOTO -JUSTYNA URBANIAK SREBRO-HANNA BOLDA SREBRO -NIKOLA LABUDA SREBRO -VIVIENNE KIEDROWSKA Kategoria do lat 11 2 MIEJSCE-CHILDREN 3MIEJSCE -KIDS ZŁOTO -MARCIN KIEL SREBRO-DOBRUSIA LASKIEWICZ BRĄZ-ANNA PRYCZKOWSKA BRĄZ-NATALIA KOBIELA BRĄZ-MICHELLE RODA KAT 12-15lat 1 miejsce -JUNIORS 1 3 miejsce -JUNIORS 2 ZŁOTO-CEZARY DOERING 3 miejsce...

Choceń uwieńczony sukcesem
Wpis

Choceń uwieńczony sukcesem

Tańca Nowoczesnego w Choceniu uwieńczony sukcesem! – Wiele godzin zmagań konkursowych – Bardzo wysoki poziom rywalizacji – Wymiana doświadczeń Serdecznie dziękujemy naszym tancerzom za upór i wytrwałość w dążeniu do coraz lepszego rozwoju! Rodzicom dziękujemy za ogromną pomoc 👏 Jesteśmy z Was mega dumni☇☇☇ ______________________________________ Kategoria do lat 8 🔸3 miejsce ŚWIAT TAŃCA KIDS 🔸6 miejsce...

Jacek Bernaśkiewicz
Profiles

Jacek Bernaśkiewicz

Założyciel Świata Tańca, mgr Wychowania Fizycznego, dyplomowany trener, pedagog, trener przygotowania motorycznego, choreograf

Dominika Bernaśkiewicz
Profiles

Dominika Bernaśkiewicz

Studentka AWF kierunek trenerski i Wychowanie Fizyczne, choreograf, mistrzyni swiata solo w latach 2012 i 2016, formacjach 2013, 2014 oraz laureatka special award 2013r.

Sukces Świata Tańca w Łebie
Wpis

Sukces Świata Tańca w Łebie

✌Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego w Łebie uwieńczony sukcesem ! Formacje do lat 8 1miejsce -ŚWIAT TAŃCA MINI Formacje do lat 11 1 miejsce -ŚWIAT TAŃCA CHILDREN 4 MIEJSCE-ŚWIAT TAŃCA KIDS Formacje powyżej 12lat 1miejsce -ŚWIAT TAŃCA JUNIORS 1 5miejsce -ŚWIAT TAŃCA JUNIORS 2 Solo debiuty do lat 8 1miejsce-Julia Chuchla 3miejsce -Nikola Klawikowska Solo do...

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
Wpis

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Stary Rok pożegnajcie hucznie, wdzięczni za wszystko co przyniósł. Sukcesy cieszą i dają siły do dalszej pracy nad sobą, a porażki uczą skromności i dają kopa do większego rozwoju !!! Dopóki walczysz jesteś zwyciężcą , a NAJPIĘKNIEJSZE DOPIERO PRZED NAMI ŻYCZYMY WSZYSTKIM NASZYM TANCERZOM ORAZ SYMPATYKOM UDANEGO SYLWESTRA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018 !!!

“Europejskie Dni Tańca” Malbork
Wpis

“Europejskie Dni Tańca” Malbork

Kochani mamy to!!! Kategoria do lat 11 na 18 zespołów 1 miejsce – ŚWIAT TAŃCA CHILDREN 1 2 miejsce -ŚWIAT TAŃCA CHILDREN 2 4 miejsce -ŚWIAT TAŃCA KIDS 5miejsce -ŚWIAT TAŃCA MINI Sukcesy w kategorii 12-15lat i powyżej 15 lat 1 miejsce – ŚWIAT TAŃCA CREW (7 zespołów) 4 miejsce – Julia Rutkowska Półfinalistka:Zuzanna Lessner...

Sukces w Łebie
Wpis

Sukces w Łebie

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W ŁEBIE ZAKOŃCZONY SUKCESEM! GRATULUJEMY PIĘKNEGO WYSTĘPU “LALECZKOM” Gratulacje dla wszystkich!!! Kategoria do lat 8 2 miejsce – Mini Soliści Srebro- Natalia Kobiela 4miejsce -Michelle Roda 5 miejsce – Oriana Weichtbrodt 6 miejsce- Inga Lieske Kategoria do lat 11 1miejsce-Children1 2miejsce-Kids 4miejsce-Children2-debiut Soliści 1miejsce -Dobrosława Laskiewicz 2miejsce- Izabela Noga 4 miejsce-Anna Pryczkowska 5miejsce-Zofia...

Wpis

Taneczne wariacje z rodzicami :) – zakończenie sezonu 2014/15

Kochani Tancerze, Dziękujemy Wam za wspaniały rok ! Swoją ciężką pracą i wytrwałością zdobyliście wiele wspaniałych pucharów i medali. Tak samo cieszymy się z tych osiągnięć, które są niewidoczne dla oka. Z ogromną satysfakcją patrzymy na Was jak na każdym treningu przełamujecie samego siebie i pokonujecie wszelkie trudności w dążeniu do celu. Dzięki Wam przeżyliśmy...

Wpis

WIELKI SUKCES NA EUROPEAN DANCE UNION GERMAN OPEN 2011

Formacje Express i Carmen reprezentowały Polskę na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Kilonii w Niemczech, gdzie zdobyły: I miejsce – formacja Carmen I miejsce – formacja Expres I miejsce – Kinga Bobkowska II miejsce – Dominika Bernaśkiewicz II miejsce – Dominika Bernaśkiewicz i Oliwia Krueger Gratulujemy laureatom – jesteśmy z Was dumni!